PŘEHLED PRACOVNÍKŮ IMPERIÁLNÍ KONTRAROZVĚDKY


Ředitelé Imperiální Kontrarozvědky

Calixte, Nyna

Isard, Armand

Isard, Ysanne


Důstojníci Imperiální Kontrarozvědky

Poručící & Nadporučíci

Huv

Mynus, Cor

Nim

Remlyn, Jav

Sabol

Zuud

Kapitáni

Cross, Jahan

Generet

Strange, Jan

Velitelé

Dreyf

Laiboch, Ivo

Majoři

Himron, Molo

Ivak

Lessev, Kerri

Tantor, Dellis

Plukovníci

Oissan

Uday

Generálové

Sendo, Harrid

Vrchní Generálové

Hestiv


Členové Imperiální Kontrarozvědky s nízkými hodnostmi

Gonrey

Streln

Vypass

Willic, Vune


Důstojníci Imperiální Kontrarozvědky bez jasných hodností

Burren, Tal

Kogler, Hyndis

Primo, Kora


Ostatní personál Imperiální Kontrarozvědky

Alessi Quon

Bleeker

Lucien

Pew, Royd

Tobias


Agenti Imperiální Kontrarozvědky

Bardak, Yasinda

Blackhole

Brie, Shira Elan Colla

Flavian, Cort

Flodon

Horvic

Klif

Limeren

Monotheer, Edallia

Navett, Drend

Pensin

Petothel, Dalls

Spel, Hamiz

Trabler

Vanel


*** U Druhého Galaktického Impéria nemůže být označen Imperiální personál za zrádce, který se připojil k frakci Dartha Krayta po sesazení Císaře Roana Fela. Důvodem je to, že ve složkách Imperiální mašinérie sloužilo mnoho důstojníků, vojáků a členů personálu, které nezajímalo, kdo sedí na trůnu Impéria. Tito lidé byli věrní trůnu a ne tomu, kdo v té chvíli na trůnu sedí.

VYSVĚTLIVKY BAREV PODKLADU:
Takto označení jedinci zradili Impérium tím, že se opustili službu a připojili se na stranu Povstalecké Aliance (Rebélie) a bojovali s ní proti ideálům Impéria. Stejně jsou tak označeni jedinci, kteří se pokusili svrhnout nejvyšší velení Impéria ve svůj prospěch. (platí převážně pro První Galaktické Impérium císaře Palpatina)
Takto označení jedinci poskytovali cenné informace Rebélii, ale jejich spolupráce s touto organizací nebyla nikdy odhalena Imperiálními bezpečnostními složkami.
Nelidští jedinci ve službách Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria (Fel/Krayt)
Takto označení jedinci požádali o politický azyl Novou Republiku po událostech u Endoru. Nebojovali proti svým bývalým kolegům.
Jedinci, kteří odešli do výslužby za dob Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria. Po odchodu ze služby zahájili svou dráhu v civilním životě (podnikatelé, piráti, apod.). Též označeni jedinci, kteří byli ze služeb Impéria vyloučeni, protože nesouhlasili s politikou Impéria či se něčím proti Impériu provinili, ale pak proti Impériu žádnou akci neprovozovali.
Takto označení jedinci zradili svou službu v Impériu po událostech u Endoru a bojovali proti Impériu na straně Nové Republiky. Důvodem byl převážně nesouhlas s politikou a chováním svých nadřízených.
Jedinci, kteří ve službách Impéria vystupovali jako dvojníci vysoce postavených hodnostářů.
Jedinci, kteří informovali Impérium o pohybech Rebélie. (převážně za dob Prvního Galaktického Impéria. Popřípadě personál Rebélie, který zažádal Impérium o azyl.
Jedinci, kteří se vydávali za personál Impéria za účelem špiónáže, osvobození svých kolegů z Imperiálních věznic apod. (platí pro První Galaktické Impérium, Éru Warlordů, Imperiálního Zůstatku, Druhého Galaktického Impérium) Těmito živly se myslí, agenti Rebélie, Yuuzhan Vongy, piráty a jiné zločinecké organizace.