PŘEHLED IMPERIÁLNÍCH GENERÁLŮ


Andrid

Arnothian

Ashen, Tal

Azarin

Balan, Alix

Barezz, Mar

Bast, Moradmin

Berrida

Biel

Carvin, Paltr

Covell, Freja

Danal

Deerian

Derricote, Evir

Drost, Theol

Emir

Fel, Soontir

Haverel, Larr

Hul, Alfren

Chymoelaan

Immodet

Irrv

Jaeger, Oron

Khorak

Klime

Kloff, Anderton

Kozar

Kritkeen, Sinick

Kyte, Jaron

Lacmar, Andrel

Lott, Arndall

Maltaz

Mak

Melvar

Mohc, Rom

Molock, Trech

Nasda

Nevar

Noils

Nim

Odosk

Orllincus, Evar

Otto

Parnet

Phennir, Turr

Rekis

Rholar, Stromgald

Romodi, Hurst

Sendo, Harrid

Sisan, Kehel

Bentilois san Sk'ar

Skosef

Stele, Maarek

Sulamar

Tagge, Cassio

Tagge, Ulric

Tantor, Brenn

Touno

Ularno, Kauf

Veers, Maximilian

Vit

Vota, Bernard

Weir

Wessel, Redd

Xarran, Gaege

Yrros, Naem

Zakar

Zarfane, Jodd

Ziering


*** U Druhého Galaktického Impéria nemůže být označen Imperiální personál za zrádce, který se připojil k frakci Dartha Krayta po sesazení Císaře Roana Fela. Důvodem je to, že ve složkách Imperiální mašinérie sloužilo mnoho důstojníků, vojáků a členů personálu, které nezajímalo, kdo sedí na trůnu Impéria. Tito lidé byli věrní trůnu a ne tomu, kdo v té chvíli na trůnu sedí.

VYSVĚTLIVKY BAREV PODKLADU:
Takto označení jedinci zradili Impérium tím, že se opustili službu a připojili se na stranu Povstalecké Aliance (Rebélie) a bojovali s ní proti ideálům Impéria. Stejně jsou tak označeni jedinci, kteří se pokusili svrhnout nejvyšší velení Impéria ve svůj prospěch. (platí převážně pro První Galaktické Impérium císaře Palpatina)
Takto označení jedinci poskytovali cenné informace Rebélii, ale jejich spolupráce s touto organizací nebyla nikdy odhalena Imperiálními bezpečnostními složkami.
Nelidští jedinci ve službách Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria (Fel/Krayt)
Takto označení jedinci požádali o politický azyl Novou Republiku po událostech u Endoru. Nebojovali proti svým bývalým kolegům.
Jedinci, kteří odešli do výslužby za dob Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria. Po odchodu ze služby zahájili svou dráhu v civilním životě (podnikatelé, piráti, apod.). Též označeni jedinci, kteří byli ze služeb Impéria vyloučeni, protože nesouhlasili s politikou Impéria či se něčím proti Impériu provinili, ale pak proti Impériu žádnou akci neprovozovali.
Takto označení jedinci zradili svou službu v Impériu po událostech u Endoru a bojovali proti Impériu na straně Nové Republiky. Důvodem byl převážně nesouhlas s politikou a chováním svých nadřízených.
Jedinci, kteří ve službách Impéria vystupovali jako dvojníci vysoce postavených hodnostářů.
Jedinci, kteří informovali Impérium o pohybech Rebélie. (převážně za dob Prvního Galaktického Impéria. Popřípadě personál Rebélie, který zažádal Impérium o azyl.
Jedinci, kteří se vydávali za personál Impéria za účelem špiónáže, osvobození svých kolegů z Imperiálních věznic apod. (platí pro První Galaktické Impérium, Éru Warlordů, Imperiálního Zůstatku, Druhého Galaktického Impérium) Těmito živly se myslí, agenti Rebélie, Yuuzhan Vongy, piráty a jiné zločinecké organizace.