PŘEHLED IMPERIÁLNÍCH ADMIRÁLŮ


Baavil

Banjeer, llon

Bentro

Bethrogg

Brady

Comeg

Coross

Coy

Daala, Natasi

DeGoort, Val

Delvardus, Sander

Devlia

Dorat, Chel

Drez

Drommel, Gaen

Droon

Sha Dun

Etnam

Fenel, Edouard

Flanken

Fonada, Inos

Freeda

Fyyar, Galak

Gaarn

Giel, Mils

Grail, Krion

Greeb

Greelanx, Winstel

Grendreef

Griff, Amise

Groot

Grot

Harkov

Harrsk, Blitzer

Heggel

Helaw, Jaim

Hennat

Hol, Dalken

Holt, Bannidge

Holt, Arhul

Holtz, Garreth

Hurrk

Challon, Tohri

Chiraneau

Isoto, Lon

Jaeffis

Jeratai

Kaaz

Karg

Kedler

Kelsan, Peto

Kendel

Kermen, Uther

Kiez, Feyet

Kilnstrider

Kraven

Krell, Damon

Krennel, Delak

Larm

Lequar, Gor

Logris, Pertaal

Mordon

Mordur

Motti, Conan Antonio

Mulleen

Nyran

Oicunn, Barrow

Okins

Oxtroe, Betl

Ozzel, Kendal

Parck, Voss

Piett, Firmus

Poteet

Priam

Prittick, Adye

P'Ton, Spitar

Quist

Ranes

Reige, Vitor

Riwwel

Roek

Rogriss, Teren

Sahreel

Sarn

Screed, Terrinald

Senn, Wooyou

Stavveld, Irnst

Strage, Horst

Strang, Victor

Tabok, Vence

Tandres

Tavares

Termo

Thrumble, Massad

Tork, Mir

Tower, Griggor

Trefaren

Trier, Garrik

Trigit, Apwar

Trommer

Trowe, Kemel

Trynn, Jion

Tyne, Vost

Tzenkens

Valan, Dru

Varth, Gilder

Veckon, Cilas

Vedij, Ronnan Tyla

Warfield, Nod

Yzu, Malfkla

Zsinj


*** U Druhého Galaktického Impéria nemůže být označen Imperiální personál za zrádce, který se připojil k frakci Dartha Krayta po sesazení Císaře Roana Fela. Důvodem je to, že ve složkách Imperiální mašinérie sloužilo mnoho důstojníků, vojáků a členů personálu, které nezajímalo, kdo sedí na trůnu Impéria. Tito lidé byli věrní trůnu a ne tomu, kdo v té chvíli na trůnu sedí.

VYSVĚTLIVKY BAREV PODKLADU:
Takto označení jedinci zradili Impérium tím, že se opustili službu a připojili se na stranu Povstalecké Aliance (Rebélie) a bojovali s ní proti ideálům Impéria. Stejně jsou tak označeni jedinci, kteří se pokusili svrhnout nejvyšší velení Impéria ve svůj prospěch. (platí převážně pro První Galaktické Impérium císaře Palpatina)
Takto označení jedinci poskytovali cenné informace Rebélii, ale jejich spolupráce s touto organizací nebyla nikdy odhalena Imperiálními bezpečnostními složkami.
Nelidští jedinci ve službách Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria (Fel/Krayt)
Takto označení jedinci požádali o politický azyl Novou Republiku po událostech u Endoru. Nebojovali proti svým bývalým kolegům.
Jedinci, kteří odešli do výslužby za dob Prvního Galaktického Impéria, Éry Warlordů, Imperiálního Zůstatku a Druhého Galaktického Impéria. Po odchodu ze služby zahájili svou dráhu v civilním životě (podnikatelé, piráti, apod.). Též označeni jedinci, kteří byli ze služeb Impéria vyloučeni, protože nesouhlasili s politikou Impéria či se něčím proti Impériu provinili, ale pak proti Impériu žádnou akci neprovozovali.
Takto označení jedinci zradili svou službu v Impériu po událostech u Endoru a bojovali proti Impériu na straně Nové Republiky. Důvodem byl převážně nesouhlas s politikou a chováním svých nadřízených.
Jedinci, kteří ve službách Impéria vystupovali jako dvojníci vysoce postavených hodnostářů.
Jedinci, kteří informovali Impérium o pohybech Rebélie. (převážně za dob Prvního Galaktického Impéria. Popřípadě personál Rebélie, který zažádal Impérium o azyl.
Jedinci, kteří se vydávali za personál Impéria za účelem špiónáže, osvobození svých kolegů z Imperiálních věznic apod. (platí pro První Galaktické Impérium, Éru Warlordů, Imperiálního Zůstatku, Druhého Galaktického Impérium) Těmito živly se myslí, agenti Rebélie, Yuuzhan Vongy, piráty a jiné zločinecké organizace.